Over ons

O&W Accountants is een no-nonsense kantoor zonder fratsen. Kwaliteit van de dienstverlening en tevreden klanten, daar draait het om!

Geschiedenis

O&W Accountants in Volkel is in 1955 opgericht door de heer Van Oort. De werkzaamheden bestonden voornamelijk uit het verzorgen van belastingaangiften voor kleine regionale ondernemingen en particulieren. Samen met de heer De Wit werd het klantenpakket en de dienstverlening in de latere jaren verder uitgebreid. Vervolgens versterkte de heer Rijkers het team en trad vervolgens toe in de maatschap. O&W Accountants bestaat momenteel uit een team van vijftien vaste medewerkers en mag zowel kleine, middelgrote als grote ondernemingen tot haar klantenkring rekenen.

Onze medewerkers

Bij O&W Accountants staat service centraal. Met grote betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel zullen zij u voorzien van het juiste deskundige advies dat past bij uw bedrijf. Hun vakkennis is up-to-date en daardoor staan zij garant voor de hoge kwaliteit die wij leveren.

C.J.M. Rijkers AA-RB (Cleo)

c.rijkers@owaccountants.nl

H.M. de Wit (Hein)

hdewit@owaccountants.nl

F.A.T. Voss AA-RB (Frank)

f.voss@owaccountants.nl

M.J.G. Strijbos AA (Mariƫlle)

m.strijbos@owaccountants.nl

C.J. Vink RA (Chris)

c.vink@owaccountants.nl

S.P.A. van Bree (Stan)

s.vanbree@owaccountants.nl

M. van Lankveld (Mark)

m.vanlankveld@owaccountants.nl

M.J.G Schoofs (Maarten)

m.schoofs@owaccountants.nl

N.N.A.M. Slaats (Natasja)

n.slaats@owaccountants.nl

H.G.M. de Wit (Helga)

hdewit@owaccountants.nl

E.L.J. Kuijpers (Elke)

e.kuijpers@owaccountants.nl

D.W.A. van de Graaf (Danny)

d.vdgraaf@owaccountants.nl

F. Kotsjinyan (Frunz)

f.kotsjinyan@owaccountants.nl

R. van Deursen (Rens)

r.vandeursen@owaccountants.nl
a2hs_explain
a2hs_tap
a2hs_then